KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12894041
nr 1289 4041
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Kvinnor & Gubbar. Signerade. Olja på duk, 11x15 & 10x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:25:24
18/11 14:22:17
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann